Лауреати IV конкурсу

Євгене Федоровичу, чим відрізняється IV конкурс від попередніх і чим запам’ятається?

— Це був конкурс із конкурсів (змагалися музиканти з чотирьох різних напрямків: фортепіано, струнні, народні, духові та ударні інструменти), тобто свою майстерність могли показати діти (молодша та середня групи — від 8 до 18 років) і молодь (старша група від 19 до 32 років). У цих змаганнях можна було почути різноманітний музичний спектр.

Членами судейських бригад були висококваліфіковані фахівці: Анатолій Баженов, Володимир Колокольніков, Андрій Остапенко та інші, які мають величезний досвід як музиканти і як педагоги. Мене порадували всі конкурсанти, нагороди здобули дійсно найкращі, і дай Боже їм далі рости і радувати нас своїм мистецтвом! Я слухав і радів — яка талановита у нас молодь!

Головний приз конкурсу поїде до Львова – піаністка Аліна Шевченко в Старшій групі номінації «соліст» виграла його!

Гран-прі цього року теж у піаніста Валентина Кісленко (Київ), який змагався у номінації «фортепіано з оркестром».

І ще одне Гран-прі, зовсім неочікуване, в номінації «Струнні   інструменти» виборов Камерний оркестр Кропивницького музичного училища! Оркестр молодих виконавців став справжнім відкриттям конкурсу.

IV конкурс відкрив багато зірок-піаністів. Зокрема у Молодшій групі слід відмітити киян Михайла Єрмака та Анастасію Соловйову, у Середній групі Марка Іваницького та Марію Мацієвську, які стануть справжніми зірками фортепіанного виконавства.

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду