Леонід Губерський

Учасникам і гостям

VІІІ Міжнародного інструментального конкурсу

Євгена Станковича

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відкриття VІІІ Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича!

Проведення конкурсу інструментальної музики під патронатом Євгена Станковича – важлива подія та свято класичної музики в культурному житті України! Такі культурні проекти вкрай необхідні для формування плеяди нових яскравих імен в музичному мистецтві.

Упродовж свого існування конкурс Станковича користується авторитетом у професійних колах та у шанувальників класичної музики, сприяє залученню обдарованої молоді до високого мистецтва, збереженню національної виконавської школи, підтримці престижу української культури.

Сьогодні молодим виконавцям надано чудову можливість проявити свої здібності і талант. Переконаний, що участь у конкурсі такого рівня стане для багатьох з них початком професійної кар’єри,  і сподіваюся, що ті яскраві особистості, які відкриє конкурс Станковича, сформують наше культурне життя в майбутньому.

Особливу вдячність хочу висловити організаторам конкурсу. Ви робите велику справу для збереження культурного надбання нашої держави, примноження мистецького потенціалу української народу.

Певен, що VIІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича стане справжнім святом, джерелом натхнення та важливим стимулом для подальшого професійного зростання молодих музикантів, відкриє їм дорогу до успіху та міжнародного визнання.

Щиро бажаю усім учасникам, шановному журі та гостям конкурсу міцного здоров’я, добра, невтомної енергії та творчого натхнення!

З повагою,

Ректор

Київського національного

університету імені Тараса Шевченка                                    Л.В. Губерський