Міністр Євген НИЩУК

Організаторам, учасникам і гостям
V Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича

Дорогі друзі!

Міністр культури України Нищук Є. МЩиро вітаю всіх з проведенням V Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича, присвяченого 75-річчю від дня народження композитора.

Цей захід справедливо вважається подією всеукраїнського масштабу і є авторитетним та престижним оглядом обдарованих музикантів.

Об’єднавши навколо себе талановиту молодь з різних регіонів України та інших країн, він щоразу відкриває нові імена, дає життя багатьом прекрасним починанням, сприяє зміцненню дружби і взаємоповаги, служить налагодженню творчих контактів.

Не маю сумнівів, що цьогорічний конкурс стане яскравою сторінкою в культурно-мистецькому житті не лише столиці, а й усієї України, збагатить його історію новими творчими тріумфами, відкриє музикантам дорогу до вершин професійної майстерності і буде для них щасливим початком успішного мистецького шляху.

Від щирого серця бажаю оргкомітету і журі V Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича наснаги та плідної роботи, учасникам – творчого натхнення, блискучих виступів, радісних перемог та незмінних успіхів на ниві Мистецтва, а самому конкурсу – подальшого розвитку і процвітання.

З повагою

Міністр Євген НИЩУК