Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича – одна з кращих інвестицій у майбутнє

IІІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича – одна з кращих інвестицій у майбутнє нашої країни, – казав диригент Микола ЛИСЕНКО. – Саме тоді ми почули й побачили багато дуже талановитих виконавців.
Його можна назвати конкурсом скрипалів. Змагалися близько 80-ти солістів! Потужно виступали піаністи – майже 60 виконавців, у номінації «Народні інструменти» журі навіть не знало, як поділити нагороди – такі неперевершені були виступи. Прекрасно продемонстрували володіння інструментами «духовики» (флейтисти, кларнетисти, саксофоністи та інші).
На ІІІ Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича заявки подали понад 400 учасників із багатьох областей нашої країни та закордону, – відзначила Світлана Сухомлинова, президент благодійного фонду «ВІВАТ АРТ».
Головний приз конкурсу – бронзову статуетку «Дотик янгола» від Євгена Станковича – здобула 12-річна Катерина Ващенко з міста Києва (зараз є студенткою Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра). Після її виступу на ІІ турі усі музиканти і члени журі аплодували стоячи!
 
Гран-прі у номінації «Фортепіано» здобула киянка Марія-Луїза Плєшакова, яка наразі навчається в Київської середньої спеціалізованої школі-інтернат ім. М. Лисенка. Вона й зараз приймає участь у багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах.
Лауреатами І премій стали в номінації «скрипка з оркестром» Ольга Рукавішнікова (Київ) та Костянтин Цацин (Дніпро), «фортепіано з оркестром» Марк Іваницький (Київ) та Богдан Коваль (Дніпро), «флейта з оркестром» Ольга Зернаєва (Дніпро), яка вже декілька років є в складі журі конкурсу Станковича.