На суднобудівному заводі відбудеться концерт класичної музики

9 і 10 жовтня у Києві відбудуться два заключні концерти фестивалю нової академічної музики «Touchpoints/Точки дотику», який триває з 5 вересня.

Першою подією стане сольний концерт скрипаля і композитора з Санкт-Петербурга Артура Зобніна Above/Under the line, який пройде у просторі центру культурних ініціатив «Ізоляція», розташованому в колишньому суднобудівному заводі.

«Концерт Артура Зобніна – це спроба подивитися на скрипку як класичний інструмент під іншим кутом та переосмислити її трактування через призму пошуків сучасних композиторів, – зазначають організатори фестивалю. – Також це буде нагода познайомитися з новою музикою, яка для більшості з нас поки перебуває в ізоляції».

Цього вечора звучатимуть твори майстрів європейського авангарду та молодих композиторів. Деякі з них будуть виконуватися в Україні вперше.

А 10 жовтня в Будинку Актора пройде концерт українського піаніста Євгена Громова, присвячений знаному австрійському композитору-експресіоністу Антону фон Веберну та його послідовникам.

У програмі – твори зрілого періоду творчості самого Веберна, а також композиції француза П’єра Булеза, німця Карлгайнца Штокгаузена, американця Мортона Фелдмана, угорця Дьйордя Куртаґа, росіянина Миколи Каретникова, українців Валентина Сильвестрова та Володимира Загорцева.

Композитори:Валентин Сильвестров
Джерело: Cultprostir