Сторінки історії. ІV Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича

ІV Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича – це нові умови участі. Конкурс став двох-турним не тільки в номінації «Гра з оркестром», а для піаністів, виконавців на струнних, народних, духових та ударних інструментах в номінації «Соліст», «Камерні ансамблі», «Великі ансамблі». Передумовою подачі документів для участі у першому турі стало необхідним представити відеозапис з виступом учасника у всіх вікових категоріях (від 5 до 32 років). Такий відбір учасників сприяв більш диференційному відбору та ще більшому підвищенню професіонального рівня конкурсу.
До журі (окремо для кожної номінації) входили авторитетні фахівці: професори та доценти українських вишів – таких як Національна музична академія України ім. П. Чайковського, Інститут мистецтв Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова, викладачі музичних навчальних закладів Києва, Черкас, Чернігова, Київської середньої спеціальної музичної школи ім. М. Лисенка, а також Білоруської державної академії музики. Головою журі незмінно був видатний сучасний український композитор, академік Академії мистецтв України, Герой України, народний артист України, почесний голова Національної спілки композиторів України, професор Євген Станкович.
Щодо нагород в конкурсі, то грошовою винагородою є Гран-Прі. Однак призовим фондом передбачені і спеціальні премії – «За краще виконання творів Євгена Станковича» та «За краще виконання твору сучасного українського композитора». Лауреати конкурсу мали можливість виступати на кращих концертних майданчиках Києва протягом 2016-2017 року. Лауреати І премії обов’язково брали участь у заключному концерті конкурсу, який щороку відбувається у Колонному залі ім. М. Лисенка Національної філармонії України.

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду