Учасниця Гранд-концерту Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича Ольга Зернаєва (флейта)

Ольга Зернаєва

Заслужена артистка України, флейтистка, солістка Дніпропетровського будинку органної та камерної музики, викладач Дніпропетровської академії музики імені Михайла Глінки, член журі Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича в номінації «духові інструменти».

Ольга Зернаєва

Ольга Зернаєва

Талановита виконавиця та викладач закінчила з відзнаками магістратуру та асистентуру-стажування Донецької державної музичної академії імені Сергія Прокоф’єва. Підвищувала свій професійний рівень в Консерваторії імені Йоганнеса Брамса (м. Гамбург, Німеччина), – як учасниця майстер-класів у професора Фелікса Ренгглі. Працювала з всесвітньо-відомим флейтистом Петера-Лукаса Графа (м. Базель, Швейцарія).

Молода, обдарована флейтистка, музикант із потужним творчим струменем та невичерпною любов’ю до своєї справи багато гастролює в Україні та закордоном. Найбільш вагомі виступи відбулися в Швейцарії, Франції, Китаї, Польщі, Німеччині. Ольга Зернаєва є лауреатом численних національних та міжнародних конкурсів і фестивалів, що є свідченням її неабиякого професіоналізму.
організовано за підтримки Українського Культурного Фонду