Великий мистецький проект

великий мистецький проект

Якщо поглянути через призму років на динаміку та важливість Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича, можна переконатися, що цей конкурс є досить популярним та корисним для виконавців. Багато учасників, які брали участь в ньому, сьогодні виступають на різних сценах світового значення, навчаються в провідних закладах світу, або навчають нові покоління мистецтву – музиці.

великий мистецький проект

великий мистецький проект

Важливо!, що задля створення цього проекту було покладено багато зусиль, частинок душі та наполегливої праці Міжнародного благодійного фонду «ВІВАТ АРТ», президентом якого є відома піаністка та педагог Світлана Сухомлинова та дуже вагомою рушійною силою стала підтримка українського композитора – Євгена Станковича, який є головою журі конкурсу.

За роки існування конкурсу змагалися представники не тільки з України, а й з Білорусі, Китаю, Польщі, Сирії, В’єтнаму, Норвегія, Малайзія, Арменії, Південної Кореї, країн Балтії та Канади.

Цей великий мистецький проект передбачає великі можливості для переможців (лауреати І премій, Гран-прі, володар нагороди «Дотик янгола»), а саме: грошові винагороди, спеціальні премії – «За краще виконання творів Євгена Станковича» та «За краще виконання твору сучасного українського композитора», виступи на кращих концертних майданчиках міста Києва.

В 2015 році, до ІІІ-го проведення конкурсу скульптор Віктор Кравцевич виготовив Головний приз конкурсу від Євгена Станковича – «Дотик янгола», який є вищою нагородою конкурсу і отримує його єдиний найкращий виконавець за рішенням суддівської команди та оргкомітету.

А в 2020 році відбулася гучна подія – переможці конкурсних змагань та члени журі виступили разом у Гранд концерті лауреатів попередніх років, який пройшов вперше за всі роки існування конкурсу. Відбулась подія за підтримки Українського Культурного Фонду.

 

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду