ВІВАТ АРТ

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ВИВАТ АРТ"

За період заснування Міжнародного благодійного фонду “ВІВАТ АРТ” в місті Києві проведено 26 потужних міжнародних конкурсів академічних видів мистецтва, таких як Міжнародний конкурс “PREMIER” – академічний вокал та класична хореографія, Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, Міжнародний конкурс вокальних ансамблів та хорів імені Дмитра Бортнянського та Bortniansky International Compеtition – інструментальний розділ введено з 2019 року. В конкурсах прийняли участь більше 15000 учасників з Білорусі, Польщі, Литви, КНР, Канади, Великобританії, Кореї, Німеччини, Киргизії, Іспанії, США та майже всіх областей і міст України.

Створення середовища для розвитку молодих музикантів, співаків, танцівників в напрямку академічного, класичного мистецтва – основне завдання Фонду. Так як проекти Фонду націлені на організацію та проведення мистецьких конкурсів та концертів класичної музики, то цільовою аудіторією є учні мистецьких та спеціалізованих шкіл, коледжів, консерваторій, академій, викладачі всіх мистецьких закладів, професійні виконавці та всі любителі класичної музики.

12 грудня 2020 року в Колонному залі Національної філармонії України за підтримки Українського культурного фонду запланований концерт лауреатів попередніх років конкурсу Євгена Станковича. Ми плануємо зробити професійний студійний відеозапис концерту, видати промовідео альбом та створити телеверсію цього заходу, що надасть можливість довгострокової комунікації з нашими прихильниками та її розширення. Міжнародний конкурс Станковича має високу мистецьку якість, глибоку національну ідейність, отримуючи якісний український музичний продукт, сприяє розвитку сучасної української музики, її пропагування та сприяння розповсюдженню класичної музики та академічних видів мистецтва серед молодого покоління, тому ми маємо на меті здійснювати широку промоцію результатів конкурсу у мережі інтернет та ЗМІ.

організовано за підтримки Українського Культурного Фонду