ПЕРЕМОЖЦІ I ТУРУ

Перейшли у ІІ тур
ФОРТЕПІАНО
 
Буй Хоанг Зйеп Софія
Грібенніков Артур
Драгунов Денис
Дяченко Борис
Заікіна Вероніка
Котіна Тамара
Рябов Михайло
Тодорова Даяна
Удод Дар’я
Яніцька Наталі
Бруй Єлизавета
Волова Анна Софія
Двалішвілі Діана
Дюндіна Іванна
Єрмак Марія
Кириченко Христофор
Котін Борис
Лаврик Дмитро
Мостович Маргарита
Полоцька Емілія
Буй Бать Зйеп Дар’я
Василевська Єва
Веріч Каріна
Дарницький Ілля
Денисюк Валерія
Заходякін Андрій
Клезь Ольга
Леонтьєва Анна  
Аксенич Аріна
Левінська Анастасія
Макєєва Анастасія
Маньковська Поліна
Нечепуренко Ірина
Савковська Маргарита
Столярук Катерина
Тихонова Софія
Хоу Жуй
Вашето Роман
Вільховченко Віра
Грігорян Петро
Гултурян Поліна
Кадиров Влас
Клезь Ксенія
Образцов Вадим
Пчелінцева Адріана
Усар – Чеа Стефанія
Андрієв Даніїл
Саламанюк Соломія
Фесик Назарій
Фортепіанний ансамбль:

Ланський Євген – Ланська Олена

Трібушкіна Євгенія – Суворова Марія
СТРУННІ ІНСТРУМЕНТИ
 
Костів Олена – скрипка
Лиман Уляна – скрипка
Пінаєв Макар – скрипка
Філатова Іванна – скрипка
Швець Кіра – скрипка
Аксіоненко Роман – віолончель
Бочарова Дар’я – скрипка
Данильченко Меланія – скрипка
Сітшаєва Зарема – скрипка
Філатова Богдана – скрипка
Шнуренко Олександр – скрипка
Бодарева Анастасія – скрипка
Гурт Вікторія – скрипка
Коваль Діана – скрипка
Небесна Ярина – скрипка
Остапенко Олена – скрипка
Погоріла Єлизавета – скрипка
Сохі Джин – скрипка
Таран Аліса – скрипка
Боднарук Анна – віолончель
 Вакула Єлизавета – альт
 Гаврилець Володимир – віолончель
Новик Михайло – скрипка
 Куртій Дар’я – альт
Мерімерін Матвій – скрипка
Ансамбль “Viva”
Ансамбль скрипалів “Tutti”
Тріо “Allegro”:

Заходякін Андрій – фортепіано

Ульянченко Павло – скрипка

Васильєв Григорій – віолончель  

ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ
 
Абасова Аміна – блок-флейта
Бережанська Марія блок-флейта
Горбенко Вероніка – флейта
Дорчинець Роксолана – флейта
Іщенко Діана – блок-флейта
Литвинчук Єлизавета – саксофон
Сіренко Іванна – блок-флейта
Шульгіна Соломія – блок-флейта
Біловіл Ольга – саксофон
Єрохін Михайло – кларнет
Імаметдінов Владислав – тромбон
Пенкаль Анна – флейта
Рядков Тімур – саксофон
Блазій Тимофій – кларнет
Грігорян Петро – саксофон
Соломченко Вікторія – флейта
Чеховська Вікторія – флейта
Карпіш Юрій – саксофон
Маслович Наталія – флейта
Пешкова Марія – флейта
Удод Сергій – кларнет
Штанов Данило – флейта
Дует ‘’RD Duo”:

Фотуйма Роман – саксофон

Шутко Дар’я  – фортепіано

НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ
           
Полтавець Андрій – бандура
Бердник Максим – гітара
Загоровська Людмила – домра
Козуб Артем – домра
Полтавець Марія – бандура
Грицун Владислав – акордеон
Калінін Михайло – гітара
Чернухіна Єва – гітара
Калініч Вероніка – домра
Полторак Дар’я – бандура
Ваколюк Владислав – бандура
Тріо домристів:

Северинко Єлизавета

Загоровська Людмила 

Калініч Вероніка

Камерний ансамбль:

Сич Соломія – бандура

Сич Серафим – перкусія

Липа Вікторія – гітара

Камерний ансамбль “Domra Family”
Ансамбль бандуристок НПУ імені М. П. Драгоманова:

Дев’ятка Валерія – Дев’ятка Вікторія – Онопчук Богдана